ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rooney: Tek United sa më gjatë që mundem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Rooney: Tek United sa më gjatë që mundem   Sat Nov 01, 2008 2:36 am

Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, ka përsëritur sërish dëshirën e tij për të qëndruar sa më gjatë në Old Trafford.

“Dua të qëndroj në këtë skuadër për aq kohë sa do të më dëshirojnë këtu. Dëshiroj të vazhdoj të luaj mirë dhe të shënoj gola”.

“Kush e di, ndoshta kur ta arrij moshën e Giggsit, do të mund të jem afër rekordeve të tij, dhe do të isha shumë i kënaqur po të arrija diçka të tillë”.

“Do të ishte ëndrra ime që kur ta mbyll karrierën dhe të shikoj prapa, të shoh një histori të bukur me skuadrën time të zemrës”, ka thënë Rooney.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rooney: Tek United sa më gjatë që mundem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: