ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tevez: Dua tё mbetem tek Manchester United

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Tevez: Dua tё mbetem tek Manchester United   Fri Oct 31, 2008 1:29 pm

Carlos Tevez dëshiron qё marrëveshja e tij tё blihet plotësisht nga Mancheser United dhe shpresoj se sё shpejti sёrish do tё luajё me Wayne Rooneyn nё sulm.
Argjentinasi luan si futbollist i huazuar nё Old Traffort, ndёrsa huazimi skadon nё fund tё këtij sezoni. Derisa Ferguson deklaroi mё herët se Tevez do tё mbetet nё United, mediat spekulojnë se Real Madrid ka shfaqur interes pёr tё.

“Ajo çfarë dua ёshtё qё tё drejtat e mia tё blihen tёrёsisht nga klubi, kёshtu unё dhe familja ime do tё jetё tё sigurt se do tё jemi kёtu nё vitet tё cilat pasojnë”, ka thёnё Tevez pёr The Sun.

“Qё kur erdha kёtu e dija se do tё ketë konkurencё tё madhe pёr pozitat fillestare, pasi United i kishte Cristiano Ronaldon, Rooneyn dhe Nanin. Por Alex gjithmonë ka pasur besim nё mua dhe kёtё ma ka thёnё”, ka shtuar Tevez, i cili po e humb vendin e titullarit sidomos pas ardhjes nё ekip tё sulmuesit bullgar, Dimitar Berbatov.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Tevez: Dua tё mbetem tek Manchester United
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: