ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rooney: Ende nuk e keni parë më të mirën nga unë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Rooney: Ende nuk e keni parë më të mirën nga unë   Fri Oct 31, 2008 2:07 pm

Duke pranuar komplimente të shumta nga të gjitha anët për formën e tij të shkëlqyer, sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney ka pohuar se ai ka edhe më shumë nga vetja që do t’i jep futbollit në të ardhmen.
“Jam shumë i kënaqur me formën time. Mendoj se nuk kam pasur një javë më të mirë në karrierën time se kjo që shkoi”.

“Kam luajtur mirë për Anglinë dhe kam shënuar sërish për Unitedin, dhe i kemi fituar ndeshjet. Jam vërtet i kënaqur dhe shpresoj të vazhdoj kështu edhe në të ardhmen”.

“E di se do të jem edhe më i mirë nëse vazhdoj të punoj kështu në stërvitje, dhe shpresoj se në të ardhmen do ta shihni më të mirën nga unë”, ka thënë sulmuesi anglez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Rooney: Ende nuk e keni parë më të mirën nga unë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: