Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForumiLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Hamilton i qetё para garёs sё fundit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
LeoO-3nt


Numri i postimeve : 573
Age : 28
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

Hamilton i qetё para garёs sё fundit Empty
MesazhTitulli: Hamilton i qetё para garёs sё fundit   Hamilton i qetё para garёs sё fundit Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 12:29 pm

Ngasёsi i McLarenit dhe lideri kampionatit tё Formula 1, Lewis Hamilton, thotё se ai do tё jetё pozitiv nё pёpjekjen e tij pёr t’u bёrё kampion nё garёn e fundit, atё tё Brazilit, nё vikendin e ardhshёm.

“Pёrfundimisht do tё nisem pёr nё kёtё garё nё tё njёjtёn mёnyrё siç u nisa pёr nё garёn e kaluar. Me sa duket, synimi im pёr nё Brazil ёshtё pak mё ndryshe nga garat tjera, pasi qё nuk kam nevojё pёr ta fituar atё”, ka thёnё anglezi.

“Por, kjo nuk do tё mё ndalojё qё tё jem sa mё i fuqishёm. Çmimi i Madh i Kinёs ishte njё shembull i mirё i kёsaj. Synimi nuk ishte t’i japim zor, por e gjetёm veten nё pozicion ballor dhe nxorrёm mё tё mirёn nga ajo garё”, shton Hamilton.

Hamilton duhet tё pёrfundojё vetёm nё pozitёn e pestё pёr t’u bёrё kampioni mё i ri nё historinё e Formula 1.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hamilton i qetё para garёs sё fundit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Schumacher: Hamilton rrezikon rekordin tim
» Interlagos, Alonso i pari ne testet e fundit
» Tifozet apel Kubica-s: Nxirre jashte Hamilton-in
» Piquet: Une, “armiku” i Hamilton
» Piquet: Une, “armiku” i Hamilton

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: