ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arsenal hedh veshtrimin nga Aquilani

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Arsenal hedh veshtrimin nga Aquilani   Sat Nov 01, 2008 2:54 am

Arsenal hedh veshtrimin nga Aquilani
Pas deshtimeve te njepasnjeshme te skuadres romane, presidentja Sensi ka nevoje per te holla ne menyre qe te mbushen vrimat e ekonomike dhe ne kete aspekt shitja e mesfushorit nuk do te ishte nje cudi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Arsenal hedh veshtrimin nga Aquilani
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: