ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kenga Magjike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 419
Age : 25
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Kenga Magjike   Sat Oct 25, 2008 1:02 pm

Kënga Magjike, sivjet me shumë emra big nga Aurela Gaçe e deri te dueti i Soni Malaj me Florin...
EMRAT E PJESËMARRËSVE NË “KËNGA MAGJIKE”
Alb Magji
Ani Cuedari
Anjeza Qosa
Anjeza Shahini
Aurela Gaçe
B 2N & Gilan G
Besa
Berkan
Blerina Osaj
Blerina MAtraku
Burn
Cicljeta
Dorina Maceku
Edita Sopjani
Elvana Gjata
Eni Bogdo
Eneda Tarifa
Erga Halilaj
Ervin Hysi
Errësira e jetës
Edi Reçi
Flaka Krelani
Flori dhe Soni Malaj
Gili
Grupi 0290
Hana Cakuli
Hermes
Ingrit Gjoni
Jehona Sopi
Jetmir Hyseni
Joana
Jorida Zaimaj
Julka
Kastro Zizo
Lena
Leonora jakupi
Lori
Luar
Marsida Saraçi dhe
Arbër Arapi
Mateus Frroko
Noizy
NRG Band
Pirro Çako
Qelbanix
Rezarta Shkurta
Rosela Gjylbegu
Samanta Karavella
Seldi
Shamsa & Big Basta
Valbona Ostreni
Valon Shehu
Vedat Ademi
Vitmar Basha
Xhuliana Toci
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://presheva.albanianforum.net
 
Kenga Magjike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura :: Muzika Shqiptare-
Kërce tek: