ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila është kënga...??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 419
Age : 25
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Cila është kënga...??   Sat Oct 25, 2008 12:44 pm

Cila eshte kenga, ose kolona zanore e lidhjes tuaj? Te gjithe ciftet kane nje kenge e cila simbolizon, dhe u kujton atyre kohen kur jane lidhur, ose njohur fillimisht? E cila, shpreh si ta thuash, ose percjell nje mesazh per te dy partneret...
Si ndjeheni kur e degjoni ate kenge? Cfare efekti ju jep?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://presheva.albanianforum.net
 
Cila është kënga...??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Dashuria-
Kërce tek: