ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Calderon:Ronaldo tashme eshte i harruar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 21
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Calderon:Ronaldo tashme eshte i harruar   Fri Oct 31, 2008 1:25 pm

Presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon, thotë se klubi mbretëror zyrtarisht do të tërhiqet nga përpjekja për të angazhuar Cristiano Ronaldon, dhe se portugezi do të arrijë në Santiago Bernabeu vetëm nëse Manchesteri vendos ta shesë.

“Tashmë është e harruar, jo vetëm për një përpjekje të re në janar, por përgjithmonë. Ne do të bisedojmë vetëm nëse Manchester do të vendosë ta shesë lojtarin. Por e gjithë puna tashmë është e kaluar”, ka thënë Calderon.

“Ne biseduam për këtë në sezonin e kaluar. Manchester United vendosi të mos e shesë dhe ne nuk deshëm të bëjmë diçka kundër vullnetit të një klubi si Manchesteri. Lojtari vendosi të mbetet në klub dhe ne e pranojmë këtë”, ka shtuar spanjolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Calderon:Ronaldo tashme eshte i harruar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: