ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Një sulm vetëvrasës në Afganistan ka shkaktuar viktima të shumta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Një sulm vetëvrasës në Afganistan ka shkaktuar viktima të shumta   Fri Oct 31, 2008 1:14 pm

Një sulm vetëvrasës në Afganistan ka shkaktuar viktima të shumta, edhe pse shifra e saktë nuk është bërë e ditur ende. Sulmi kishte cak trupat në bazën ushtarake italiane në qytetin Herat. Ky qytet zakonisht është e qetë dhe sulmet aty bëhen shumë të rrallë. Ndërkohë që në Pakistan,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Një sulm vetëvrasës në Afganistan ka shkaktuar viktima të shumta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Ndërkombëtare-
Kërce tek: