ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Keane planifikon t’i prishё planet e Chelseat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Keane planifikon t’i prishё planet e Chelseat   Sat Oct 25, 2008 12:27 pm

Sulmuesi i Liverpoolit, Robbie Keane, thotё se sёrish do t’i “prishё” planet e Chelseat, siç ka bёrё edhe me Tottenhamin vitin e kaluar, kur iu morri dy pikё tё çmueshme.

“Ndeshja nё mes Tottenhamit dhe Chelseat ishte e pabesueshme, ndeshje nё tё cilёn tё dyja ekipet sulmuan gjithё kohёn. Ishte shumё zbavitёve, dukej si njё ndeshje nё mes tё nxёnёsve tё shkollёs, pasi qё tё dyja ekipet vazhdimisht sulmonin”, thotё Keane.

“E dimё se nuk do tё jetё e lehtё tё dielёn, veçanёrisht pёr shkak tё faktit se ata njё kohё tё gjatё nuk kanё pёsuar nё fushё tё vet. Por unё besoj se rekordet janё pёr tu thyer. Shkojmё nё Stamford Bridge me njё vetёbesim tё lartё se mund tё nxjerrim njё rezultat pozitiv”, shton sulmuesi i ri i Liverpoolit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Keane planifikon t’i prishё planet e Chelseat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: