Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForumiLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ronaldo: Momentalisht jam "i plagosur, jo i vdekur"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
LeoO-3nt


Numri i postimeve : 573
Age : 28
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

Ronaldo: Momentalisht jam "i plagosur, jo i vdekur" Empty
MesazhTitulli: Ronaldo: Momentalisht jam "i plagosur, jo i vdekur"   Ronaldo: Momentalisht jam "i plagosur, jo i vdekur" Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 2:23 pm

Futbollisti brazilian, Ronaldo (32-vjeç), i cili po shërohet nga lëndimi i rëndë në gjurin e majtë, ka pohuar se ekzistojnë gjasa të mëdha që ai të luajë për Flamengon. "Flamengo ka përparësi dhe kjo është ëndrra ime. Nëse gjithçka kalon si duhet, atëherë do të dëshiroja të luaja për Flamengon", ka pohuar Ronaldo, i cili është larg fushës së gjelbër tash e tetë muaj.


Ronaldo beson se do të kthehet në fushën e lojës në fillim të vitit të ardhshëm. "Momentalisht jam një ushtar i plagosur, por ende nuk jam i vdekur", kështu e ka përshkruar gjendjen e tij futbollistike Ronaldo. "Kthimi im në futboll do të ndodh, vetëm nëse do të jem plotësisht i gatshëm në aspektin fizik. Nuk dua që tifozët në 'Maracana' të më fishkëllejnë", ka shtuar Ronaldo. Golashënuesi më i mirë në historinë e kampionateve botërore ka thënë se deri më tash ka humbur peshë të mjaftueshme, por ka thënë se ende e pret një punë e madhe për të arritur përmasat e duhura për të qenë një futbollist aktiv.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ronaldo: Momentalisht jam "i plagosur, jo i vdekur"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dy të plagosur dhe një i arrestuar pas tentimvrasjes në lokalin "HAREM" në Prishtinë
» Quaresma: Ronaldo e meriton "Topin e Artë"
» Te Ja Ndrrojm Emrin Recycle Bin, "Shportes" pra veproni ne kete menyre
» Moratti: Ibra e meriton "Topin e Artë"
» "Vizat", Fratini: Plotësoni dy kushtet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: