ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kapen 10 kg drogë në Merdare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Kapen 10 kg drogë në Merdare   Sun Nov 02, 2008 11:39 am

Biznesmeni shqiptaro-amerikan kërkon 100 milionë dollarë dëmshpërblim
Pronari shqiptaro-amerikan i klubeve të striptizmit, në Manhattan, hedh në gjyq policinë e New York-ut dhe kërkon dëmshpërblim 100 milionë dollarë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kapen 10 kg drogë në Merdare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Kombëtare-
Kërce tek: