ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Biznesmeni shqiptaro-amerikan kërkon 100 milionë dollarë dëmshpërblim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Biznesmeni shqiptaro-amerikan kërkon 100 milionë dollarë dëmshpërblim   Sun Nov 02, 2008 11:38 am

Pronari shqiptaro-amerikan i klubeve të striptizmit, në Manhattan, hedh në gjyq policinë e New York-ut dhe kërkon dëmshpërblim 100 milionë dollarë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Biznesmeni shqiptaro-amerikan kërkon 100 milionë dollarë dëmshpërblim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Kombëtare-
Kërce tek: