ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 - RTK nuk trashëgon RTP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: - RTK nuk trashëgon RTP   Sun Nov 02, 2008 5:42 am

- Lista e ish punëtorëve të RTP-së dhe familjarëve të tyre, të punësuar në RTK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
- RTK nuk trashëgon RTP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Kombëtare-
Kërce tek: