ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Presidenti Sejdiu viziton Shqipërinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Presidenti Sejdiu viziton Shqipërinë   Sun Nov 02, 2008 5:32 am

Presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu, të hënën më 3 nëntor do të vizitojë Shqipërinë Në ditën e parë të vizitës, Sejdiu do të takohet me presidentin e Shqipërisë, Bamir Topi, me të cilin do të diskutojnë ecurinë e procesit të njohjes së Kosovës, dhe koordinimin e përpjekjeve dypalëshe në këtë drejtim. >>>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Presidenti Sejdiu viziton Shqipërinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Kombëtare-
Kërce tek: