ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Erjon Bogdani, pranë rikthimit titullar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Erjon Bogdani, pranë rikthimit titullar   Sat Nov 01, 2008 8:28 am

Duket se Erjon Bogdani sheh në horizont mundësinë për t’u rikthyer titullar te Kievo.

Këtë shije të lë shkrimi i botuar dje në faqet e së përditshmes italiane “L’Arena”, sipas së cilës, paraqitja e mirë e sulmuesit shqiptar në ndeshjen e humbur 1-2 ndaj Lacios, mund të ketë bindur trajnerin Bepe Iakini.

“Ndoshta duke e parë ndaj Lacios, Iakini duhet të ketë menduar: ‘Ah, sikur ta kisha futur në lojë më përpara...’, - shkruante gazeta në fjalë. - Bogdani mbetet një lojtar i padeshifrueshëm e jokonstant. Por ka kualitetet, që nuk i ka askush te Kievo e sotme. Mund të jetë rastësi (por ndoshta nuk është...), që Pelisier u zhbllokua në ndeshjen e vetme të luajtur në krah të tij. Bogdani nuk mund të lihet jashtë kësaj Kievoje. Iakini do ta rinisë nga ai dhe Pelisier”, nënvizonte e përditshmja italiane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Erjon Bogdani, pranë rikthimit titullar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: