ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Berlini hap kuzhine per qente ne kohen e krizes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 21
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Berlini hap kuzhine per qente ne kohen e krizes   Sat Nov 01, 2008 8:07 am

Autoritetet gjermane po u vijne ne ndihme kafsheve te pastreha e kryesisht qenve.

Nje kuzhine ku gatuhet supe, ka hapur dyert keto dite ne Berlin, duke ofruar ushqim per te uriturit.

Ne kohen e krizes ekonomike, drejtuesit e kesaj nisme kane hedhur poshte kritikat se duhet te jene me te ndjeshem per te mbledhur para per njerezit dhe jo per qente.

Miqte me te mire te njeriut konsiderohen teper te rendesishem per personat qe kane humbur kontaktet sociale me njerezit e tjere.

"Animal Board" sponsorizohet nga disa kompani, qe sigurojne ushqim dhe prodhime te tjera. Hapja e kuzhines se supes vjen pas hapjes se nje autobusi per qente po ne Berlin muajin e kaluar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Berlini hap kuzhine per qente ne kohen e krizes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Kombëtare-
Kërce tek: