ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sondazhi: Obama vazhdon të kryesojë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 21
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Sondazhi: Obama vazhdon të kryesojë   Sat Nov 01, 2008 8:02 am

Kandidati demokrat për Shtëpinë e Bardhë, Barack Obama është në krye me 5 pikë krahasuar me rivalin republikan, John McCain tre ditë para zgjedhjeve presidenciale.
Të dhënat i jep sondazhi i fundit i Reuters/C-SPAN/Zogby.

Obama duket se ka humbur dicka mes mbështetësve dhe nga distanca prej 7 pikësh tani, diferenca është reduktuar në pesë pikë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Sondazhi: Obama vazhdon të kryesojë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Kombëtare-
Kërce tek: