ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Meteorologet: Temperatura arrin ne 28 gradë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 21
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Meteorologet: Temperatura arrin ne 28 gradë   Sat Nov 01, 2008 7:57 am

Rrymat e ngrohta qe vine nga Afrika, kane sjelle rritje te temperaturave ne gjithe vendin.Sipas metereologeve sot termometri ka shenuar 28 grade celcius.
Metereologet parashikojne se qe nga dita e diel deri te enjten do te kemi nje ulje te temperaturave me 2 deri ne 3 grade celcius, ndersa te premten do te kemi reshje te bollshme shiu qe do te sjellin edhe uljen e metejshme te temperaturave .

Temperaturat e larta dhe aspak normale per stinen e vjeshtes do te vazhdojne deri diten e premte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Meteorologet: Temperatura arrin ne 28 gradë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Kombëtare-
Kërce tek: