ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Stoner, dy muaj jashte, operacion ne dore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Stoner, dy muaj jashte, operacion ne dore   Sat Nov 01, 2008 2:53 am

Stoner, dy muaj jashte, operacion ne dore
Piloti i Ducati-t do t’i nenshtrohet opercionit pasditen e sotme ne pulsin e majte dhe kjo do ta detyroje te rihipe ne motorrin e tij vetem ne fillim te vitit tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Stoner, dy muaj jashte, operacion ne dore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: