ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zyrtare; Beckham tek Milani ne 7 janar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Zyrtare; Beckham tek Milani ne 7 janar   Sat Nov 01, 2008 2:52 am

Zyrtare; Beckham tek Milani ne 7 janar
Beckham, shoqeria amerikane e Los Angeles Galaxy dhe Milan kane arritur ne nje marreveshje te perbashket per zbarkimin e “Spice Boy” ne Milanello ne daten 7 janar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zyrtare; Beckham tek Milani ne 7 janar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: