ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bogdani, në 11-shen më të keqe të javës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Bogdani, në 11-shen më të keqe të javës   Sat Nov 01, 2008 2:51 am

Bogdani, në 11-shen më të keqe të javës
Formacioni i të dështuarve të javës në Serinë A ka për sulmues shqiptarin Erjon Bogdanin (5,5) dhe Bernardo Korradi (4,5).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bogdani, në 11-shen më të keqe të javës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: