ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Crespo te Roma në janar?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Crespo te Roma në janar?   Sat Nov 01, 2008 2:37 am

Agjenti i Hernan Crespos, Fernando Hidalgo, ka thënë se klienti i tij mund t’i bashkëngjitet Romës në afatin kalimtar të janarit.

“Hernan dëshiron të luajë, dhe nëse nuk mund ta bëjë këtë tek Inter, atëherë ne do t’i shikojmë mundësitë tjera”.

“Roma dhe Interi ende nuk kanë folur në lidhje me transferimin e Crespos, dhe po ashtu Giallorosët nuk kanë kontaktuar as me mua”.

“Të jem i sinqertë, Roma mund të jetë një mundësi, prandaj do të dëshiroja që të flasim sa më shpejt për këtë çështje”, ka thënë Hidalgo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Crespo te Roma në janar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: