ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Galliani: Napoli mund tё jetё konkurent pёr titull

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Galliani: Napoli mund tё jetё konkurent pёr titull   Sat Nov 01, 2008 2:35 am

Zёvendёspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka folur pёr dёshirёn e tij pёr tё arritur sukses nё Serie A si dhe pёr ndeshjen e radhёs, atё kundёr Napolit, duke e etiketuar ekipin kundёrshtar si njё prej konkurentёve pёr skudeton.

“Ata kanё njё ekip qё mund tё luftojё pёr skudeto. Napoli ёshtё e para nё tabelё pas nёntё javёsh, qё nuk ёshtё njё periudhё shumё e gjatё, por e mjaftueshme tё tregojё kapacitetin e kёtij ekipi pёr tё luftuar pёr skudeto, ose sё paku pёr njё pozicion tё lartё”, ka thёnё Galliani.

“Tashmё kam thёnё qё nё qershor se do tё fokusohemi nё ligё kёtё sezon. Sistemin e rotacioneve do ta aplikojmё vetёm nё Kupёn UEFA. Ekipi ёshtё shumё i fokusuar nё kampionat kёtё kohё”, ka shtuar italiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Galliani: Napoli mund tё jetё konkurent pёr titull
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: