ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lampard: Stamfrod Bridge mbetet një fortesë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Lampard: Stamfrod Bridge mbetet një fortesë   Sat Nov 01, 2008 2:35 am

Mesfushori i Chelseat Frank Lampard ka thënë se ajo që ndodhi në Stamford Bridge në ndeshjen kundër Liverpoolit nuk do të përsëritet.

Pas 86 ndeshjesh pa e shijuar humbjen në Stamford Bridge, Chelsea më në fund u mposht në shtëpi nga Redsat me rezultat minimal, 1-0.

“Kemi zhvilluar shumë lojëra të vështira në shtëpi dhe nuk jemi mposhtur. Humbja nga Liverpooli ishte zhgënjim, mirëpo ne përsëri vazhdojmë të kemi mbështetjen e tifozëve dhe nuk do të kemi probleme në të ardhmen”.

“Jemi të gjithë profesionistë dhe dëshirojmë fitore. Humbja e rekordit nuk është diçka për të cilën personalisht shqetësohem, por është me rëndësi që të rimëkëmbemi menjëherë, gjë që e bëmë kundër Hull Cityt”.

“Humbja e një ndeshjeje në shtëpi nuk është diçka e madhe kur ke në plan ta fitosh gjithë kampionatin. Njerëzit e bëjnë të madhe këtë, mirëpo ishin vetëm tre pikë në pyetje dhe asgjë më shumë”, ka thënë mesfushori anglez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lampard: Stamfrod Bridge mbetet një fortesë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: