ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Robben i gatshëm për Juven

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Robben i gatshëm për Juven   Fri Oct 31, 2008 2:09 pm

Pas një vargu lëndimesh brenda dy javësh, mesfushori ofanziv i Real Madridit, Arjen Robben, është përfshirë në grupin e 18 lojtarëve të cilët udhëtojnë në Itali për t’u ndeshur me Zonjën e Vjetër në saje të fazës grupore të Ligës së Kampionëve.
Ndeshja derbi e raundit të tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve do të zhvillohet në Torino, ndërmjet Real Madrid dhe Juventus.

Takimet ndërmjet këtyre dy skuadrave gjithmonë kanë sjellë emocione dhe, pavarësisht se Bianconerët nuk janë në një formë të mirë, pritet që të martën të zhvillohet një lojë e bukur.

Rikthimi i Robben u ka dhënë një shtytje të madhe Mbretërve, të cilët do ta kenë mungesën e Gutit dhe Diarras në mesfushë.

Skuadra e plotë e Real Madridit:

Casillas, Dudek, Ramos, Pepe, Cannavaro, Metzelder, Heinze, Marcelo, Javi Garcia, Drenthe, De la Red, Gago, Sneijder, Van der Vaart, Higuaín, Robben, Van Nistelrooy, Raul.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Robben i gatshëm për Juven
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: