ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eto: Është me rëndësi të fitojmë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Eto: Është me rëndësi të fitojmë   Fri Oct 31, 2008 1:37 pm

Samuel Eto'o është shumë i gëzuar për fitoren e mbrëmshme të Barcës kundër Athletic Bilbaos, për të cilën ai ishte meritori kryesor pasi shënoi golin e fitores, duke theksuar se nuk është me rëndësi kush luan por me rëndësi është që skuadra t’i fitojë ndeshjet.
Lionel Messi, Carlos Puyol dhe Aliaksandr Hleb ishin lënë në stol nga Pep Guardiola, dhe përkundër kritikave, skuadra pati sukses.

“Nuk është me rëndësi kush luan, por skuadra duhet të fitojë. Këto janë tre pikë të vlefshme të fituara në një stadium shumë të vështirë dhe ne duhet të vazhdojmë të stërvitemi për ndeshjet e radhës. Ajo që është me rëndësi është të fitojmë dhe skuadra të tregojë lojë të mirë”, ka thënë kamerunasi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Eto: Është me rëndësi të fitojmë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: