ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Moratti: Ibra e meriton "Topin e Artë"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Moratti: Ibra e meriton "Topin e Artë"   Fri Oct 31, 2008 1:36 pm

Presidenti i Interit Massimo Moratti beson se Zlatan Ibrahimovic meriton ta fitojë "Topin e Artë", ndërkohë që ka mohuar spekulimet për një largim të mundshëm të Amantino Mancinit drejt Juventusit.
Presidenti zikaltër ka qenë shumë i ngazëllyer me fitoren e skuadrës së tij kundër Roms duke pohuar se asnjë ekip nuk mund ta rivalizojë Interin këtë sezon për Scudetto.

“Jam shumë i lumtur me fitoren. Loja jonë ishte shumë e mirë dhe e bëri Romën të dukej keq. Ne jemi kundërshtarët e vetvetes këtë sezon, pasi që nuk kemi rivalë”.

“Mendoj se Ibrahimovic e meriton ‘Topin e Artë’, po ashtu edhe Maicon, sipas mendimit tim”, ka thënë presidenti.

Ndërkohë që është shprehur i painformuar në lidhje me spekulimet për kalimin e të porsatransferuarit nga Roma, te Zonja e Vjetër: “Mancini te Juventus? Nuk kam dëgjuar për këto spekulime të them të drejtën. Ndoshta duhet të flasë Juventus për këtë gjë”, ka përfunduar Moratti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Moratti: Ibra e meriton "Topin e Artë"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: