ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Baptista: Të fokusohemi te Chelsea

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Baptista: Të fokusohemi te Chelsea   Fri Oct 31, 2008 1:35 pm

Roma 'është ndarë në pjesë' në ndeshjen e mbrëmshme në Olimpico nga kampioni Inter, ndërsa sulmuesi brazilian Julio Baptista mendon se Giallorosët duhet ta rikuperojnë këtë humbje në Londër.
“Do të jetë një ndeshje shumë e vështirë kundër Chelseat, mirëpo qëllimi ynë është që të kualifikohemi në fazën e radhës”.

“Kemi luajtur shumë keq kundër Cluj, dhe po ashtu nuk filluam mirë kundër Bordeaux”.

“Të gjithë mendojnë se Chelsea është favorit në grupin tonë, mirëpo po ashtu të gjithë menduan se Roma do ta ketë shumë të lehtë vendin e dytë, gjë që nuk ndodhi”.

“Megjithatë, ne e dimë se nuk është lehtë dhe jemi të vendosur të nxjerrim së paku një pikë në Londër, edhe pse Blutë janë njëra nga skuadrat më të fuqishme në Evropë për momentin”, ka thënë ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Real Madridit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Baptista: Të fokusohemi te Chelsea
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: