ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Wenger: Nasri ka tejkaluar pritjet tona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Wenger: Nasri ka tejkaluar pritjet tona   Fri Oct 31, 2008 1:34 pm

Menaxheri i Arsenalit Arsene Wenger e ka lëvduar transferin e sivjetmë, Samir Nasri, duke thënë se ish-lojtari i Marseille veçmë e ka kaluar atë që ka pritur klubi nga ai.
“Nuk kam llogaritur te Nasri së paku në gjashtë muajt e parë të sezonit, ngjashëm sikurse mendoj për secilin lojtar që e blejmë në atë moshë”.

“Mirëpo nëse shikoni se sa shpejt është përshtatur në skuadër, lirshëm mund të thuhet se ai i ka kaluar pritjet tona”.

“Ai është 21-vjeçar, ka kaluar nga Franca në Angli, dhe më duhet të pranoj se jam shumë i kënaqur për qëndrimin dhe paraqitjet e tij. Ai po luan shumë mirë dhe shumë shpejtë po bëhet një lojtar kyç në skuadër”, ka thënë Wenger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Wenger: Nasri ka tejkaluar pritjet tona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: