ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Stankovic falënderon Mourinhon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Stankovic falënderon Mourinhon   Fri Oct 31, 2008 1:33 pm

Mesfushori i Interit Dejan Stankovic ka falënderuar trajnerin e tij Jose Mourinho që ia dha mundësinë të luajë kundër Romës ku shfaqi një lojë të shkëlqyeshme dhe shënoi një gol të bukur.
“Të gjitha lëndimet që pata sezonin e kaluar më kanë kufizuar të bëj lojëra të tilla. Gjithmonë jam ndjerë si në shtëpi këtu, dhe nuk më ka pëlqyer t’i dëgjoj fishkëllimat e tifozëve, prandaj shpreha dëshirën për t’u larguar”.

“Mirëpo, sapo erdhi Mourinho, ai nuk më siguroi se do ta kisha një vend në skuadër, por më tha: ‘Ti je në skuadrën time’, dhe se dëshiron ta shohë më të mirën nga unë. Dhe kjo më mjaftoi që të stërvitesha me dëshirën për të luajtur mirë dhe për të qenë me bashkëlojtarët e mi”, ka thënë mesfushori serb
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Stankovic falënderon Mourinhon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: