ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ban del në mbrojtje të emigrantëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Ban del në mbrojtje të emigrantëve   Fri Oct 31, 2008 1:33 pm

Sekretari i përgjithshëm i OKB-së, Ban Ki-Moon, ka kërkuar nga liderët botërorë që të mbrojnë të drejtat e emigrantëve. Ai tha se është shumë naive që liderët e vendeve të ndryshme të mos mendojnë për punëtorët emigrantë dhe se kriza aktuale nuk do të ketë efekte për ta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ban del në mbrojtje të emigrantëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Kombëtare-
Kërce tek: