ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Casillas mbron Ranierin, fton Ronaldon te Reali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Casillas mbron Ranierin, fton Ronaldon te Reali   Fri Oct 31, 2008 1:32 pm

Portieri i Real Madridit dhe Spanjës, Iker Casillas, i ka dalë në mbrojtje trajnerit të Juventusit Claudio Ranieri, pas kritikave të shumta për mossuksesin me skuadrën italiane, ndërkohë që e ka ftuar Cristiano Ronaldon t’u bashkohet Mbretërve.
“Vazhdimisht kërkohet shumë nga një trajner dhe një skuadër, pavarësisht nëse është e suksesshme ose jo. Kërkesat janë aq të shumta saqë nganjëherë nuk mund të kesh gjithçka nënë kontroll”, ka thënë Casillas duke iu referuar kritikave ndaj ish-trajnerit të Chelseat.

Njëri nga portierët më të mirë në botë e ka kthyer sërish vëmendjen te asi i Manchester United, Cristiano Ronaldo, dukë kërkuar nga portugezi që të provojë edhe njëherë të bashkohet me Los Blancos.

“Mendoj se lojtarëve të mëdhenj u jepet mundësia që t’i bashkohen Real Madridit. Ai madje nuk ka nevojë të mendojë për këtë ofertë, vetëm duhet ta pranojë”, ka thënë spanjolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Casillas mbron Ranierin, fton Ronaldon te Reali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: