ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Prokuroria serbe: Shqiptarët na refuzuan për motive politike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Prokuroria serbe: Shqiptarët na refuzuan për motive politike   Fri Oct 31, 2008 1:32 pm

Prokuroria serbe për krime të luftës e ka quajtur të motivuar politikisht vendimin e Prokurorisë së Shqipërisë, e cila ka refuzuar të bashkëpunojë për hetimin rreth pretendimeve të tregtisë me organe trupore të serbëve gjatë luftës. Ministrja e Drejtësisë e Serbisë, Snezhana Maloviq, ka thënë se akti i Prokurorisë së Shqipërisë është joprofesional dhe ka prapavijë politike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Prokuroria serbe: Shqiptarët na refuzuan për motive politike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Kombëtare-
Kërce tek: