ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BE-ja dhe Ukraina drejt liberalizimit të vizave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: BE-ja dhe Ukraina drejt liberalizimit të vizave   Fri Oct 31, 2008 1:31 pm

Ukraina dhe Bashkimi Evropian kanë nisur negociatat për heqjen e vizave për qytetarët ukrainas. Ministria e Jashtme në Kiev ka njoftuar se synimi i saj është sigurimi i udhëtimeve pa viza për në shtetet e bllokut evropian. Kjo ministri ka thënë se shpreson që marrëveshja të arrihet deri në vitin 2012.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
BE-ja dhe Ukraina drejt liberalizimit të vizave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Kombëtare-
Kërce tek: