ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aguero: Keq qё Torres nuk do tё luajё

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Aguero: Keq qё Torres nuk do tё luajё   Fri Oct 31, 2008 1:30 pm

Ylli i Atletico Madrid, Kun Aguero, ndjen keqardhje qё Fernando Torres nuk do tё jetё nё pёrbёrjen e Liverpoolit nё ndeshjen e nesërme tё Ligёs sё Kampionёve qё do zhvillohet nё Vincente Calderon.
“Ështё vërtetë keq qё Torres ёshtё i lënduar dhe nuk do tё luajё nё Calderon. Ai ishte pjesё e jonё dhe ishte i dëshiruar kёtu, por nёse shihet nё aspektin e futbollit, ёshtё mirё qё ai nuk do tё luajё”, ka thёnё sulmuesi i Atleticos, Aguero.

“Ndeshja kundër Liverpoolit nё Ligёn e Kampionёve ёshtё njё privilegj i vërtet dhe nuk do jetё e lehtё. Por, ne luajmë mirё nё Evropё dhe shpresoj se kështu edhe do tё vazhdojmë”, ka shtuar argjentinasi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Aguero: Keq qё Torres nuk do tё luajё
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: