ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Wenger i hidhëruar në Gallasin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Wenger i hidhëruar në Gallasin   Fri Oct 31, 2008 1:24 pm

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger e ka paralajmëruar edhe zyrtarisht kapitenin e ekipit të tij, William Gallas, se sjellja e tij është e papranueshme.

Gallas ishte fotografuar nga disa media angleze duke dalë në një klub nate në Londër me cigare në buzë.

“Paraqitjet e tilla janë të papranueshme pasi që ai ka detyrimet e veta si kapiten i ekipit të Arsenalit. Nuk e kam parë fotografinë, por nuk jam i kënaqur. Puna e tij është publike dhe me këtë ka një përgjegjësi të madhe dhe kjo vlen për të gjithë”, ka thënë menaxheri i topçinjve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Wenger i hidhëruar në Gallasin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: