ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Merri passat qe jon te rujtun ne mozilla firefoX

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Merri passat qe jon te rujtun ne mozilla firefoX   Fri Oct 31, 2008 1:24 pm

ky mesim esht se kush ka hy ne mozilla iu ka ruajtur passwordi e per me ja dit passwordin qysh e ka veprojm kshtu:
1.ehapim firefox
2.zgjedhim tools dhe shkojm options
3.ma nalt e kena securite klikojm aty edhe ma posht e ki saved password
4.edhe tani shkon show password edhe dalin password qi jan rujt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Merri passat qe jon te rujtun ne mozilla firefoX
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Alba-oNe Forums BOXI :: Tutorials-
Kërce tek: