ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje trick per PC

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Nje trick per PC   Fri Oct 31, 2008 1:23 pm

Shkojm My Computer pastaj Local Disk (C) pastaj WINDOWS pastaj system32 i selektojm te gjitha file (Ctrl+A) e bojm Ok klikojm me tastin e djath te miut hyjm search dhe shiko qfar ndodh
Nuk ka dom te Kompjuteri asgje vetem qe duhet ta bosh restart.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nje trick per PC
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Alba-oNe Forums BOXI :: Tutorials-
Kërce tek: