ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq   Fri Oct 31, 2008 1:23 pm

Kur e dhezim pc na dalin disa programe qe duhet mi prit e si me i hek ne ato .. shkojm kshtu :
Start / Msconfig / Startup dhe aty tikat ja hek kujna don ty edhe OK te del a me bo res a jo ju ndesh e boni restart ndesh jo deshira juaj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Alba-oNe Forums BOXI :: Tutorials-
Kërce tek: