ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Albertini: Roma mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 21
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Albertini: Roma mund ta fitojë Ligën e Kampionëve   Fri Oct 31, 2008 1:22 pm

Zëvendëspresidenti i Federatës Italiane të Futbollit, Demetrio Albertini, beson se Roma ka gjithë çfarë i nevojitet për të arritur në finale të Ligës së Kampionëve dhe për të fituar trofeun në maj të vitit të ardhshëm.

“Mendoj se Roma ka çdo gjë për të synuar finalen e Ligës së Kampionëve. Kam parë një ekip të mirë kundër Chelseat, të cilët luajtën një ndeshje të shkëlqyeshme në Londër”, ka thënë Albertini.

Ai ka thënë edhe duke theksuar se Interi nuk është i vetmi kandidat potencial për të fituar kampionatin italian.

“Serie A? Ende nuk ka asgjë përfundimtare. Nuk e shoh Interin si fituesin e vetëm potencial, mendoj se ka edhe ekipe të tjera”, ka thënë ish-mesfushori i Milanit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Albertini: Roma mund ta fitojë Ligën e Kampionëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: