ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullo MSN-n nese je mashtruar me naj fore ne msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Rregullo MSN-n nese je mashtruar me naj fore ne msn   Fri Oct 31, 2008 1:19 pm

Ja nje mesim te vogel, por kryn pun ..


Nqoft se jeni mashtru me naj fore ne msn
qe e len ni cod ne undernick te msn, disa thojn
qe del muzika disa te ndrrohet ngjyra ( veq met mashtru me honger )

pra Codi osht kshtu:
Cito:
n—a_�—ay±m—a�Çáç±Çáß±Çá§� aÇ áDZOÇá—±Ç᧱Çár×�Ç á+NÇ áLáÇá

por ka edhe tjera code:
psh: qit cod rasisht vet e kom gjet :

Cito:
0


pra qita jon codat qe nese e len ne undernick te mshelet msn edhe o shum problem.

Por gjithmon ka naj biruc

pra kur te hajsh ne fillim nese e ki msn plusin e qel ni tjeter msn edhe e qel te tjetra ( metoda e par ke kjo, por nese harron e nuk e perdor jett qashtu )
veq formati kryn pun tane

Metoda e 2:
shkoni ketu:

Cito:
X:\Documents and Settings\EmriPC\Application Data\Microsoft\MSN Messenger

pra njehere ja boni ne folder options ja boni show qe me i pa folderat qe jon te fshehur
dhe kur te hyni ktu:

Cito:
X:\Documents and Settings\EmriPC\Application Data\Microsoft\MSN Messenger

i kini disa foldera mu numra e ju qata foldera i fshini krejt,
ose ja boni cut dhe past me naj follder tjeter e krijon naj nja ne desktop
dhe i qet past aty

dhe pastaj provon me qel msn
(edhe ska qare pa bo )

nese te qelet msn-ja i merrni apet qato foldera i qet apet te qaj folder qe jon kon dhe kryhet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rregullo MSN-n nese je mashtruar me naj fore ne msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Alba-oNe Forums BOXI :: Tutorials-
Kërce tek: