ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ramos: Gabimi i portierit na kushtoi me humbje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Ramos: Gabimi i portierit na kushtoi me humbje   Fri Oct 31, 2008 1:19 pm

Trajneri i Tottenhamit, Juande Ramos, nuk e fsheh zhgёnjimin pas humbjes 2-0 nё udhёtim tek Udinese nё ndeshjen e parё tё fazёs sё grupeve tё Kupёs UEFA, dhe si fajtor e etiketon portierin Gomes.

“Jam shumё i hidhёruar, pasi qё nuk dua tё humbas. E humbёm kёtё ndeshje nё kёtё garё dhe tash duhet tё fitojmё nё ndeshjet tjera pёr t’u kualifikuar. Nё pjesёn e dytё luajtёm mirё, por portieri jonё bёri gabim dhe ndeshja mori kahje tjetёr”, thotё trajneri spanjoll.

“Nёse Gomez nuk do ta bёnte gabimin, nёse ne tё parёt do tё kishim arritur gol, gjёrat do tё ishin mё ndryshe. Kuptohet, gabimet e tilla gjithmonё mund tё ndodhin, kjo ёshtё pjesё e futbollit”, shton Juande Ramos
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Ramos: Gabimi i portierit na kushtoi me humbje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: