ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Real Madrid kthehet kah Ribery dhe Shwainschtainger

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Real Madrid kthehet kah Ribery dhe Shwainschtainger   Fri Oct 31, 2008 1:18 pm

Mesfushorёt e Bayern Munichut, Frank Ribery dhe Bastian Schweinsteiger, raportohet se janё nё listёn e dёshirave tё Real Madridit.

Sipas sportives AS, drejtuesit e Realit janё duke punuar seriozisht nё pёrforcime tё reja, pasi qё verёn qё kaloi nuk arritёn ta forcojnё ekipin dukshёm.

Me dёshtimin e transferimit tё Cristiano Ronaldos, Ramon Calderon dёshiron njё pёrforcim tё ri pёr pozicionet anёsore.

Sipas mediave spajolle, Reali ёshtё kthyer kah dyshja e klubit gjerman, Frank Ribery dhe Bastian Schweinsteiger. Por Reali do tё ketё nevojё edhe pёr njё pёrforcim tё ri nё sulm, qё do t’i jepte mё shumё gjallёri dyshes sё plakur, Ruud van Nistelrooy dhe Raul
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Real Madrid kthehet kah Ribery dhe Shwainschtainger
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: