ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rusia akuzon SHBA-n për kundërshtim negociatash për paktin e ri të zvogëlimin e armëve nukleare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Rusia akuzon SHBA-n për kundërshtim negociatash për paktin e ri të zvogëlimin e armëve nukleare   Fri Oct 31, 2008 1:16 pm

Rusia ka akuzuar Shtetet e Bashkuara për kundërshtim negociatash për paktin e ri të zvogëlimit të dy depove të armëve nukleare. Ministri i Jashtëm rus, Sergej Lavrov, ka thënë se bisedimet janë ndërprerë dhe për këtë fajtor është Uashingtoni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rusia akuzon SHBA-n për kundërshtim negociatash për paktin e ri të zvogëlimin e armëve nukleare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Ndërkombëtare-
Kërce tek: