ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hapen me ngritje tregjet në Evropë dhe në Azi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Hapen me ngritje tregjet në Evropë dhe në Azi   Fri Oct 31, 2008 1:15 pm

Në Evropë tregjet janë hapur me ngritje. Bursat në shumicën e vendeve evropiane janë hapur me rritje rreth 3.5%. Edhe në bursat e Azisë është raportuar për ngritje. Raportet thonë se bursa aziatike ka shënuar ngritje në fillim të ditës për 2.8%.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hapen me ngritje tregjet në Evropë dhe në Azi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Ndërkombëtare-
Kërce tek: