ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Presidenti Bush pritet të takohet me presidentin Sarkozy dhe Barrosom

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Presidenti Bush pritet të takohet me presidentin Sarkozy dhe Barrosom   Fri Oct 31, 2008 1:14 pm

Presidenti i SHBA-së, George Bush, pritet të takohet në Kap Davide, me homologun e tij francez Nicolas Sarkozy dhe presidentin e Komisionit Evropian Jose Manuel Barroso. Ata pritet të diskutojnë rreth krizës globale financiare. Më përpara presidenti francez, Sarkozy, ka bërë thirrje për ndryshime në sistemin financiar global. Ai po e kërkon një samit liderësh botërorë deri në fund të vitit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Presidenti Bush pritet të takohet me presidentin Sarkozy dhe Barrosom
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Ndërkombëtare-
Kërce tek: