ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rossi: Jam i moshuar për Formula 1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Rossi: Jam i moshuar për Formula 1   Fri Oct 31, 2008 1:14 pm

Kampioni i Moto GP, Valentino Rossi, ka thënë se ai do ta testojë Formulën 1 të Ferrarit sërish këtë dimër, por shton se ai këtë do ta bëjë vetëm për argëtim.
Edhe krahas spekulimeve “doktori” thotë se ai do të jetë shumë i vjetër për të kaluar në Formula 1 kur kontrata e tij me Yamaha-n të përfundojë.

“Kam edhe një vit marrëveshje me Yamaha, dhe pastaj do të kem 31 vjet. Kjo është një moshë e vjetër për Formula 1”, thotë kampioni i Moto GP, Valentino Rossi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
Rossi: Jam i moshuar për Formula 1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: