ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FBI-ja ka nisur hetimet për katër institucione financiare bankare që janë përfshirë në krizën aktuale

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: FBI-ja ka nisur hetimet për katër institucione financiare bankare që janë përfshirë në krizën aktuale   Fri Oct 31, 2008 1:10 pm

Hetuesit dyshojnë për mashtrime nga kompanitë e hipotekave Freddie Mac dhe Fannie Mae, bankës së dështuar Lehman Brothers dhe kompanisë së sigurimeve bankare, AIG. Ndërkohë, plani i presidentit amerikan, George Bush, për evitimin e krizës në industrinë financiare amerikane ka hasur në kundërshtim të fuqishëm nga përfaqësuesit e Kongresit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
FBI-ja ka nisur hetimet për katër institucione financiare bankare që janë përfshirë në krizën aktuale
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Ndërkombëtare-
Kërce tek: