ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ahmadinejad: Perandorisë amerikane është duke ua ardhur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Ahmadinejad: Perandorisë amerikane është duke ua ardhur   Fri Oct 31, 2008 1:09 pm

Presidenti i Iranit, Mahmoud Ahmadinejad, ka deklaruar se perandorisë amerikane është duke ua ardhur fundi dhe e ka fajësuar SHBA-në për krijimin e problemeve globale. Ai, gjithashtu, ka akuzuar SHBA-në për shtypjen e irakianëve për 6 vjet me radhë, duke shtuar se amerikanët ende pretendojnë të dominojnë në gjeografinë politike të rajonit dhe të burimeve të naftës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ahmadinejad: Perandorisë amerikane është duke ua ardhur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajmet :: Lajme Ndërkombëtare-
Kërce tek: